سفید کردن دندان با بلیچینگ

سفید کردن دندان با بلیچینگ

سفید کردن دندان با بلیچینگ

سفید کردن دندان در کنار سلامت آنها، یک هدف مهم برای سلامتی و زیبایی است.

دندان های سفید و بی نقص یا محصول مراقب های مستمر و عوامل ژنتیکی و یا محصول زیباسازی دندان پزشکان حرفه ای می باشد. در هر دو صورت هدف نهایی داشتن دندان هایی با ظاهر سالم است.

 

 

دلیل تغییر رنگ دندان چیست؟

اکثر افراد میدانند که با مصرف برخی مواد غذایی (قهوه، چای و …)، افزایش سن، استعمال دخانیات و یا مصرف برخی داروها مینای دندان کدر شده و یا لکدار می شود.

دندان در این حالت دیگر جذابیت و شفافیت سابق را از دست خواهد داد. مینای دندان دچار صدمه شدیدی می شود.

بهتر است بدانید! این تغییر رنگ به دلیل دیده شدن لایه داخلی (عاج) دندان می باشد.

مسلما این تغییر رنگ ها به وسیله خمیر دندان ها و زیاد مسواک زدن درست نخواهد شد. فقط لکه های سطحی را می توان با سفید کننده هایی مانند سفید کننده دندان خانگی حاوی کربامید پراکسید، نوارهای بسیار نازک سفید کننده و برخی ترکیبات دیگر خانگی درمان کرد. دندانپزشکی خوب در تهرانپارس کجاست کلیک

سفید کردن دندان با بلیچینگ

قلم سفید کننده دندان

دندانپزشکی خوب در تهرانپارس

لمنیت و کامپوزیت چیست ؟

راه حل چیست؟ در این صورت چگونه مشکلمان را بر طرف کنیم؟

شما عزیزان در این شرایط به درمان بهتر و دقیقتری نیاز خواهید داشت. درمانی با نتایج طولانی مدت، برای مثال بلیچینگ یک روش درمانی بسیار مناسب می باشد.

سفید کردن دندان با بلیچینگ

استفاده از ویینر نیز میتواند راهی برای زیبایی و سفید نشان دادن دندان باشد

سفید کردن دندان با بلیچینگ ؛ بلیچینگ چیست؟

بلیچینگ ماده ای مانند ژل است. این ژل های سفید کننده دارای 25 تا 40 درصد پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید هستند. ژل ها قادر خواهند بود لکه های سطحی و عمیق را از بین ببرند.

عملکرد آن ها به این صورت است که ما بین ذرات لکه قرار میگیرند و ناحیه مورد نظر را سفید نشان می دهند. سفید شدن، تا یک درجه سفید تر از دندان شما عزیزان نیز صورت میگیرد.

سفید کردن دندان با بلیچینگ

تفاوت بلیچینگ دندانپزشکی و بلیچینگ خانگی چیست؟

ژلهای سفید کننده موجود در دندان پزشکی ها با ژلهای ارائه شده برای مصارف خانگی متفاوت هستند. این ژل ها در صورتی بی خطر هستند که به لثه نرسند. ساختار دندان در این روش تغییر نمیکند، تنها ماده ی استفاده شده با نفوذ به بافت دندان ها آنها را سفید نشان میدهد.

سفید کردن دندان با بلیچینگ ؛ مزیت های بلیچینگ چیست؟

  • مقرون به صرفه بودن
  • اثرگذاری تا حداکثر مدت زمان سه سال در کنار مراقبت های شخصی (هیچ کدام از روش ها، نتایج دائمی ندارند.)
  • نتیجه فوری
  • ایمنی
  • عدم آسیب به دندان

مدت زمان انجام بلیچینگ چقدر طول می کشد؟

پروسه سفید شدن دندانها در مطب و به این روش، حدود 2 ساعت به طول خواهد انجامید.

لازم به ذکر است! از هزینه های اضافی اجتناب کنید. برای امور زیبایی دندان هایتان به دندانپزشکان متخصص مراجعه کنید. با این روش در زمان کوتاه تر بهترین و ایمن ترین نتیجه را خواهید گرفت.

آیا سفید کننده ها بر روی همه انواع دندان ها پاسخگو هستند؟

دندان پزشکان در ابتدا با بررسی دندان ها، شما عزیزان را مطلع می سازند که آیا سفید کننده ها بر روی دندان جواب می دهند یا خیر؟

بهتر است بدانید! دندان هایی که تحت تاثیر داروها و یا پوسیدگی تغییر رنگ داده باشند، پرکردگی ها و روکش های دندان جزء مواردی است که سفید کننده ها روی آن ها تاثیری ندارند.

آیا سفید کننده ها می توانند به دندان آسیب وارد کنند؟

گاهی شاهد عوارض موقتی در سفید کردن دندان با بلیچینگ هستیم. این اتفاق در صورتی است که ماده سفید کننده با عصب دندان درگیر شود و آن را حساس کند. که در این حالت می توان درمان را به صورت موقت متوقف نمود.

لازم به ذکر است! استفاده بیش از حد از ماده سفید کنده نیز توصیه نمی شود. آسیب های جدی به لثه و دندان از عوارض احتمالی آن است.

سفیدی دندان، تاثیر قابل توجهی در چهره اشخاص خواهد داشت. امتحان کنید!